8 Aralık 2014 Pazartesi

REDMOND TÜRKİYE TEŞEKKÜRLER!!!

                      Merhabalar herkese!
Bu yazımda sizlere REDMOND dan kazanmış olduğum akıllı pişiricimden bahsetmek istiyorum.İnanın her kadının mutfağında olması gereken harika bir ürün kazanmışım kullandıkça bunun farkına daha çok varıyorum ve arkadaşlarım bana BALLI SİBEL lakabını taktılar bu yüzden  inanın sonuna kadar hakediyorum bu lakabı:))
Sizlerde yazımı okuyunca az çok anlayacaksınız zaten ve yaptığım lezzetleri burada da paylaşacağım sık sık!Biraz redmondla ilgili bilgi edinelimmi!!!

Multicooker REDMOND RMC-M4500
Teknolojik Başarı
REDMOND, modern küçük ev aletleri sektöründe lider olarak yaşamınızı kolaylaştırmak için yaşam tarzınıza uygun ürünler üretir. Ürünlerimiz son ve ileri teknoloji ürünleri olmakla beraber inovasyonel alanda da yenilikçilik felsefesini yansıtır.
Amacımız
REDMOND zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor, modern dizayn ve ileri teknoloji ile hayatınızı kolaylaştırarak daha konforlu hale getirmek için çabalıyor. Global anlamdaki amacımız kişilerin hayat standartlarını yükselterek modern ev aletleri ile onları daha sağlıklı ve daha başarılı bir yaşama ortak edebilme isteğimizdir.
Sağlıklı ve Başarılı Yaşam

Sağlıklı bir yaşam stiline önderlik edip başarılı bir yaşama sahip olmanız için üreten REDMONDhayallerinizi gerçekleştirmek için sizin yanınızda. Üretken ve çok amaçlı teknolojik ürünlerimizle sizin için önemli olan işlerinize daha fazla zaman ayırabilir böylece yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Odak noktamız sadece yaşam kalitenizi yükseltmek değil, aynı zamanda size başarıya götürecek faktörleri daha çabuk yakalayabilmeniz için size sağlık bir ortam hazırlamaktır.
Daha ayrıntılı bilgi için http://multicooker.com/tr/ yada www.redmond.com.tr adreslerinden faydalanabilirsiniz!
                                                 
   Bu güzel hediyeyi bana sunan zarif bayanda FİLİZ ÇATALKAYA ORHAN hanım REDMOND TÜRKİYE 'NİN yemek şefi ve ben kendisinide tanımaktan çok mutlu oldum, kendisine tekrar çok teşekkür ederim!
                                                Akıllı pişiricimle brokoliyi buharda haşladım ve vitaminlerini kaybetmeden harika bir salata yedik! Ayrıca bulgur pilavımda enfes oldu ve biliyorsunuz pilavın her türlüsünü pişirmek risklidir ve başından ayrılmaya gelmez anında dibi tutabilir yanabilir ama redmondda asla böyle riskler yok, ayarlayın zamanını o pişirsin, siz başka işlerinizle meşkul olun!Zaten o kadar çok özelliği o kadar çok marifetleri varki anlatılmaz yaşanır, kesinlikle en azından bir incelemelisiniz, bilgi edinmelisiniz derim ben...
                   Buda herkesin yediğinde tadına hayran kaldığı REDMONDla pişirdiğim Vişneli Cevizli Kekim!Bilmem size bir şeyler anlatabiliyormu, ben hayran kaldım ve kesinlikle bu mükemmel akıllı pişiriciyi herkese şiddetle tavsiye ederim!
Teşekkürler REDMONDTÜRKİYE...
Bumerang - Yazarkafe

Blog Arşivi

Sayfa Görüntü