30 Ağustos 2015 Pazar

PAKMAYA İLE RAMAZAN ETKİNLİĞİMİZ!

Merhabalar arkadaşlar!
Yine şahane bir etkinlik yazısı ile geldim ve inanın son zamanlarda en çok keyif aldığım harika bir etkinlik oldu! Sevgili PAKMAYA ekibi öyle güzel bir etkinlik hazırlamışki hem ürünlerini tanıttı, hemde güzel bir İftar yemeğinde arkadaşlarımla bir araya getirdi bizleri!

Bu arada PAKMAYA http://www.mutfaginyildizi.com senelerin markasıdır ve sadece maya ile özdeşleşmiş bir markadır bildiğiniz gibi ama öyle bir ürün yelpazesini genişletmişki hem şaşırdım hem sevindim:) Çünkü elbette tabii yerli kendi markamızın ürünlerini kullanmayı tercih ederim her zaman! Ayrıca katkısız ve doğal olması beni ayrıca cezbetti açıkçası, mutfağımda en çok kullandığım ürünlerin doğal ve katkısız olmasına özen gösteririm her zaman!!!
Aşağıdaki verdiğim linkte pakmayanın ürünlerini inceleyebilirsiniz...
http://www.mutfaginyildizi.com/urunler/pisirme-yardimcilari/2Eveet fotoğraflar geçirdiğimiz güzel günü anlatmaya yetiyor sanırım, lafı çokta uzatmaya gerek yok! Ben ve arkadaşlarım en güzel yaptığımız işi yaptık sanırım ve hepimiz tatlılarımızı Pakmaya ekibiyle birlikte hazırladık ve iftar sonunda tattık tabiki, en güzel tarafıda bu sanırım:) Ben Islak kek yaptım ve yiyen arkadaşlarım hepside çok beğendiler, ama bütün arkadaşlarımın yaptığı lezzetler nefisti zaten!
Veee şahane bir etkinlikten yeni lezzetler ve dostlukların pekiştiği güzel bir hatıra kaldı ve mutfağımızın yıldızıda PAKMAYA oldu! 
Bu harika günde emeği geçen,  güleryüzlü, sevecen pakmaya ekibine, bu keyifli etkinlik için  Elif Hanım'a, Tuba Hanım'a, ve Deniz Hanım'a ve etkinliği organize eden Dilara Hanım'a çok teşekkür ederim.Bumerang - Yazarkafe

Blog Arşivi

Sayfa Görüntü