20 Ekim 2015 Salı

BUGÜN GÜNLERDEN KIRMIZI ETKİNLİĞİMİZ!

    İzmir'den kucak dolusu sevgiler arkadaşlar!Sizlerle yine harika bir etkinliği paylaşmak için başladım yazıma:)Bugün günlerden kırmızı dedik ve sevgili arkadaşlarım SEVİLAY  (LOKUMPİLAVI) , EBRU (EBRULİİLENEFİSTATLAR) ,RANA HANIM vesile oldukları bu toplantıdan arkadaşlarımla birlikte çok keyif aldık!


Alsancak PEXİMETde kahvaltıyla başlıyan günümüz, sponsorların bilgilendirmeleri ile devam etti

  
BOL BOL RESİM ÇEKİLDİK


EVEET BİZİ YANLIZ BIRAKMIYAN SPONSORLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ!!!Mahmut Bey Periscope ile canlı yayında bağlanarak bir çok kişiye aynı anda ulaşmamızı sağladı. Firmaları hakkında açıklayıcı bilgiler verdi...
Mahmut   bey ve Gülay İnal Hanım'a katılımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Margarinsiz, sıfır yağ içeren truffları özellikle dikkatimi çekti. Çok lezzetliydi . Çikolatalarını küvertürden hazırlamaları güzel bir detay.. Sevdiklerinize farklı bir hediye almak isterseniz özellikle tavsiye ederim. 
Mehtap Mutfak Eşyaları , bu etkinlikte de yanımızdaydı. Teşekkürler...EGEMUN ile komitesinde olduğum blogger  toplantımızda tanışmıştık ve katkısız harika bir un,  yine destek verdiler teşekkür ederiz...
Camsil artık bence Türk halkının dilinde bir marka. Yeni çıkardığı ürünleri ile tanışma fırsatı yakaldık. Teşekkürler Ünzile Hanım ve Camsil !


 

Doğada çözülebilir streç film için zaten diyecek bir şey yok. Doğayı koruyan her türlü oluşuma ben her zaman  varım :)

http://www.cook.com.tr/tr
Abfen Farma Ürünleriyle daha önceden tanışmamıştım açıkçası .  Katılımı için çok teşekkürler...

HC HAİR CARE ürünlerini daha önce hiç kullanmamıştım, merakla kullanacağım inşallah!
Katılımları ve destekleri için çok teşekkürler!


Bebak Acı Badem Ürünleri kullandığım oldu  Ama güneş ürünlerini hiç kullanmamıştım.  Teşekkürler...Özay Gastronomi Murat Bey'e buluşmamıza destek verdiği için  teşekkürler...


Bol kırmızı bayanın kahkalarıyla noktalandığı şahane bir gündü!Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim!!!
Resimlerinden ve yazısından fayadalandığım arkadaşım http://lokumpilavi.blogspot.com/ SEVİLAY arkadaşımada çok çok teşekkür ederim!
SEVGİLER!!!


4 yorum:

 1. İyi ki geldin. Ama bize kırmızı çok yakışmış. Acaba seneye ne renk yapsak ? :)

  YanıtlayınSil
 2. Çok keyifli bir etkinlikti.Kırmızı bize çok yakıştı.

  YanıtlayınSil
 3. Güzel bir gündü herşeye rağmen. Sevgiler

  YanıtlayınSil
 4. Canım katıldığın için biz teşekkür ederiz. Ama fotoğraflarda kırmızı pırıl pırıl ne güzel yakışmış bize . Öpüyorum seni şekeeerr :)

  YanıtlayınSil

Bumerang - Yazarkafe

Blog Arşivi

Sayfa Görüntü