20 Mart 2016 Pazar

Vernel Max Gül Ferahlığı!Doğal Gül Kokan Çamaşırlar!

Merhabalar!Trnd kapsamındaki Vernel max projesinde ben de yer aldım ve çok mutlu oldum! Bana gönderilen deneme paketi geldiğinde minik kızımla açtık paketi ve fotoğraftanda gördüğünüz üzere önce o inceledi ürünleri:)
Sizler de Trnd üyesi olup bu projelere katılabilirsiniz! http://www.trnd.com/tr/ adresinden üye olabilirsiniz!
Çevremdeki arkadaşlarım, komşularım, eşim, dostum için gönderilmiş Vernel max gül ferhalığının deneme boyları, indirim çekleri ve ürün hakkındaki izlenimlerini değerlendirme açısından anket kitabıda gönderilmiş ve herşey düşünülmüş olması çok hoşuma gitti!Tam da taşınma telaşıma gelmesi bir yönden çok iyi oldu ama projeyle çok ilgilenemedim açıkcası! Ama yeni evimin perdeleri, battaniyeleri, çamaşırları gül ferahlığıyla yeni evime yakıştı doğrusu.


Evet, ben aslında itiraf ediyorum uzun zamandır çok yumuşatıcı kullanamıyordum, çünkü ağır kokulara katlanamıyorum çok rahatsız ediyordu beni. Bu anlamda da Vermel max gül ferahlığı kokusu, kalıcılığı öyle doğal geldiki pek bir memnun oldum! Kendim onaylayınca çevremdeki eşime dostuma takdim etmekte kolaylaştı tabii...
Ayrıca eşimde erkek kuaförü ve yıkadığım havluların kokusunu müşterileri de çok beğenmiş ve ne kokusu olduğunu sormuşlar hep eşime:)
Deneme boyları dağıttığım kişilerden de çok olumlu dönüşler geldi, hiç olumsuz yorum almadım, buda gösteriyorki Vernel max alışveriş sepetlerimizden eksik olmuyacak:)
 O yüzden tecrübe eden biri olarak sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir ürün, ilk fırsatta deneyin derim ben...
Bir dahaki yeni projelerde görüşmek dileğiyle, gül kokulu slmlar!!!

Vernel max gül ferahlığı denenmeli!
En güzel kokulu çamaşırlar için Vernel max gül ferahlığı!
Yumuşacık mis kokulu çamaşırlar için Vernel max!2 yorum:

 1. Sibelciğim, öncelikle kolay gelsin, taşınma telaşında.
  Vernel in kokularını çok severim ancak kalıcı olmadığını gördüm. Bunlar kalıcı mı acaba??
  Güle güle kullan canım. Mink Arya yı da çoookk öpüyorum
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim evet çok kalıcı ben çok beğendim, tavsiye ederim!
   Çok teşekkür ederim Şenizim bende öpüyorum seni, sevgiler...

   Sil

Bumerang - Yazarkafe

Blog Arşivi

Sayfa Görüntü