20 Kasım 2016 Pazar

SAKIZ REÇELİ ALAÇATI-ROUGE CAFE ALSANCAK!

En lezzetli kahvaltı mekanı!
İzmir de serpme kahvaltı!
Nefis bir kahvaltı için Sakızreçeli_Alaçatı!
Yumurtalı Kaşarlı Sucuklu Gevrek!


Sakız Reçeli_Alaçatı Rouge cafe

Merhabalar arkadaşlar!
Şahane bir mekan tanıtmak istiyorum sizlere! Sevgili gülen yüzlü Sakız reçeli_Alaçatı sahibesi Aylin hanımın davetiyle, benim organizasyonumla sevgili blogger arkadaşlarımla görsel şölenin lezzetlerle buluştuğu şahane bir kahvaltı buluştuk!
Aslında kahvaltı benim için diğer öğünlerden çok daha önemli, çünkü ben kahvaltısız asla güne başlamam ve etmediğim sürece gün başlamış sayılmaz benim için.Bu yüzden de benim gibi düşünenler için kahvaltı yapılacak mekanlar çok önem taşıyor ama her mekanda da kahvaltı edilemiyor maalesef!İşte gönül rahatlığıyla kahvaltı edeceğiniz şahane bir mekan tavsiyesidir sakız reçeli_alaçatı !

Kahvaltı 09:00 ile 17:00 saatleri arasında veriliyor. Kahvaltı dışında tercih edebileceğiniz farklı menü seçenekleri de var. Kahvaltı menüsüne baktığınızda ilk olarak değişik isimler dikkat çekiyor. Serpme Kahvaltı, Ego Tavan,Kritik Kahvaltı,Çekici Kadın Kahvaltısı..Reçeller ev yapımı ve inanılmaz lezzetli.Özellikle de sakız reçeli nefis...


Ayrıca kahvaltıda en çok sevilen pişi, gevrek, gözleme, yumurta çeşitleri var...
Gözleme
Sakız Reçeli
Güveçte PeynirFotoğraflardan da gördüğünüz gibi çeşit çok!


EGOTAVAN KAHVALTI SEÇENEĞİ!

Tam erkeklere göre bir ziyafet; 2 kruvasan, 3 reçel, baharatlı tereyağı, 2 çeşit peynir, havyarlı yumurta ve 2 kadeh mimoza. Doymam derseniz takviye kuvvetleri de mevcut.


sakiz-receli-ego-tavan-800x467


ÇEKİCİ KADIN Hanımlara özel hazırlanan bu kahvaltı setinde; 4 pancake ve sosları, 2 reçel, krem peynir ve saçak peynirinin yanında  tüm yumurta çeşitleri ve alternatifleri de sunulmaktadır.

sakiz-receli-cekici-kadin-800x467KRİTİK Önemli konuların paylaşılacağı bu kahvaltıda; 2 boyoz, 1 gevrek, 1 haşlanmış yumurta, Cunda eritme peyniri, söğüş tabağı, tereyağ, 2 reçel, zeytin, bal kaymak, 2 tulum ve sakızın domatesi sunuluyor.


sakiz-receli-kritik-800x467

Tüm blogger arkadaşlarımdan ve benden tam not alan bu mekanı kesinlikle tavsiye ederim...

Sakız Reçeli Alsancak İletişim Bilgileri
Adres : Atatürk Caddesi no:194/A 1. Kordon 35600 Alsancak
Telefon : 0532 550 1768

İzmir de kahvaltıya nereye gidilir!
izmirde kahvaltı mekanları!
En nefis kahvaltı mekanları!
Bumerang - Yazarkafe

Blog Arşivi

Sayfa Görüntü