20 Kasım 2016 Pazar

SAKIZ REÇELİ ALAÇATI

En lezzetli kahvaltı mekanı!
İzmir de serpme kahvaltı!
Nefis bir kahvaltı için Sakızreçeli_Alaçatı!

Merhabalar!
Sevgili eşim @mekanchef 'imle geçtiğimiz pazar günü kahvaltımızı  Çeşme Alaçatı da yeni mekanına taşınan Sakız_receli 'nde yaptık...
Aslında kahvaltı benim için diğer öğünlerden çok daha önemli, çünkü ben kahvaltısız asla güne başlamam ve etmediğim sürece gün başlamış sayılmaz benim için.Bu yüzden de benim gibi düşünenler için kahvaltı yapılacak mekanlar çok önem taşıyor ama her mekanda da kahvaltı edilemiyor maalesef. İşte gönül rahatlığıyla kahvaltı edeceğiniz şahane bir mekan tavsiyesidir sakız reçeli_alaçatı !
Kahvaltı 09:00 ile 17:00 saatleri arasında veriliyor. Kahvaltı dışında tercih edebileceğiniz farklı menü seçenekleri de var. Kahvaltı menüsüne baktığınızda ilk olarak değişik isimler dikkat çekiyor. Serpme Kahvaltı, Ego Tavan,Kritik Kahvaltı,Çekici Kadın Kahvaltısı..Reçeller ev yapımı ve inanılmaz lezzetli.Özellikle de sakız reçelini tatmanızı öneririm.

sakiz-receli-cekici-kadin-800x467KRİTİK Önemli konuların paylaşılacağı bu kahvaltıda; 2 boyoz, 1 gevrek, 1 haşlanmış yumurta, Cunda eritme peyniri, söğüş tabağı, tereyağ, 2 reçel, zeytin, bal kaymak, 2 tulum ve sakızın domatesi sunuluyor.


sakiz-receli-kritik-800x467

Tüm blogger arkadaşlarımdan ve benden tam not alan bu mekanı kesinlikle tavsiye ederim...

Sakız Reçeli ALAÇATI iletişim,
Telefon : 0532 550 1768

ÇEŞME de kahvaltıya nereye gidilir!
ÇEŞME Alaçatı da kahvaltı mekanları!
En nefis kahvaltı mekanları!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bumerang - Yazarkafe

Blog Arşivi

Sayfa Görüntü